Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy specjalistów, dla których medycyna to połączenie profesjonalizmu i pasji, a pacjent to partner, który chce znać swój stan zdrowia i współuczestniczyć w procesie terapeutycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy (i zdobywamy nadal) pracując w różnych Klinikach Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jesteśmy również nauczycielami akademickimi, kształcącymi młodych adeptów sztuki medycznej.

Chcemy leczyć naszych pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą medyczną (EBM), dlatego nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych, stawiamy sobie nowe wyzwania. W naszej pracy z pacjentem stawiamy na otwartość, życzliwość, partnerstwo oraz zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną. Nasze gabinety znajdują się w centrum historycznej Starówki miasta Gdańska.

Serdecznie Państwa Zapraszamy.

Szanowni Państwo,

Biorąc pod uwagę stopniową poprawę sytuacji epidemicznej w naszym województwie zdecydowaliśmy o przywróceniu możliwości wizyt w naszych gabinetach.

Zapewniamy Państwa, iż dokładamy wszelkich starań, by wizyty w naszych gabinetach przebiegały w sposób bezpieczny i z poszanowaniem zasad sanitarnych.

Jeżeli jednak Państwa wolą jest zrealizowanie wizyty w sposób zdalny (on-line) - nadal umożliwiamy takie rozwiązanie. W przypadku rejestracji telefonicznej prosimy o zgłaszanie chęci wizyty on-line osobie rejestrującej Państwa wizytę. W przypadkach rejestracji przez stronę internetową proszę po potwierdzeniu wizyty przejść do zakładki kontakt oraz wysłać wiadomość korzystając z formularza o treści "ON-LINE w dniu..." (proszę wpisać datę i godzinę wizyty). Wiadomość proszę adresować do odpowiedniego lekarza.

Uprzejmie prosimy o zakładanie maseczek ochronnych przed wejściem do gabinetu.

Z poważaniem.
zespół lekarzy Gabinetów STĄGIEWNA 9.

Back to top