fbpx

Specjalista chorób wewnętrznych, Endokrynolog

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańsku Uniwersytetu Medycznego. Od wielu lat pracuję w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym (UCK) w Gdańsku, jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce.

Na co dzień zajmuje się pacjentami z rozlicznymi problemami endokrynologicznymi, jak również schorzeniami narządów wewnętrznych. Praca w tak dużym ośrodku kliniczno-szkoleniowym umożliwiła mi zdobycie doświadczenia w diagnostyce i leczeniu zarówno tych najczęstszych, jak i bardzo rzadkich schorzeń endokrynologicznych.

Ponadto jestem nauczycielem akademickim, prowadzę zajęcia dydaktyczne ze studentami wydziału lekarskiego w języku polskim i angielskim, a także zajmuję się pracą naukową. W 2019 roku uzyskałem stopień doktora nauk medycznych broniąc rozprawę doktorską pt. „Ocena wybranych parametrów układu krzepnięcia u pacjentów leczonych glikokortykoidami dożylnymi”.

Dodatkowe doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarz internista Klinicznego Oddziału Ratunkowego UCK. 

Pozamedycznie? - lubię podróżować, oglądać piłkę nożną, interesują mnie wschodnie sztuki walki (choć na treningi chroniczny brak czasu). A prywatnie? a prywatnie to najważniejsza jest rodzina - moja żona Anna i dwie córeczki (Zosia i Hania).

 

 

Back to top