fbpx

Psychiatra

Jestem lekarzem, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalistą psychiatrii osób dorosłych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, pracując zarówno w warunkach całodobowego Oddziału Ogólnopsychiatrycznego, Oddziału Leczenia Alkoholowych Zaburzeń Abstynencyjnych, jak również Oddziału Dziennego oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Pełniłam też funkcję lekarza konsultującego Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu.

Ponadto, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Sopocie, wraz ze stażem klinicznym w Poradni Seksuologicznej. Współpracuję także jako badacz z Centrum Badań Klinicznych PI-House.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Na co dzień zajmuję się diagnostyką i leczeniem pacjentów dorosłych, cierpiących na szerokie spektrum zaburzeń psychicznych, w tym zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń psychotycznych oraz zaburzeń psychicznych w przebiegu chorób somatycznych.

W procesie terapeutycznym staram się łączyć wiedzę dotyczącą biologicznych podstaw i leczenia zaburzeń psychicznych z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Back to top