fbpx

Psychiatra

Jestem lekarzem, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, aktualnie w trakcie ostatniego roku szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, pracując zarówno w warunkach całodobowego Oddziału Ogólnopsychiatrycznego, Oddziału Leczenia Alkoholowych Zaburzeń Abstynencyjnych, Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, jak i na Oddziale Dziennym oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Pełniłam również funkcję lekarza konsultującego Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu.

Ponadto, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Sopocie, wraz ze stażem klinicznym w Poradni Seksuologicznej.

Na co dzień zajmuję się diagnostyką i leczeniem pacjentów dorosłych, cierpiących ma szerokie spektrum zaburzeń psychicznych, w tym zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń psychotycznych oraz zaburzeń psychicznych w przebiegu chorób somatycznych.

W procesie terapeutycznym staram się łączyć wiedzę dotyczącą biologicznych podstaw i leczenia zaburzeń psychicznych z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Back to top